Hlášení rozhlasuZpravodajKontaktyTipy na výletyUbytováníVolný časFirmy a služby

Nabídky práce v regionu

Společnost KASKO spol. s r.o. – výrobce plastových dílů a vstřikovacích forem hledá do svého závodu ve Slavkově vhodného kandidáta na obsazení následující pracovní pozice:

"SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ"

     Pracovní náplň:

  • seřizování vstřikovacích strojů
  • řešení problémů a odstraňování chyb ve výrobě
  • montáž a demontáž nástrojů
  • zodpovědnost za kvalitu výrobků
  • zajištění plynulého chodu výroby

Požadujeme:

  • vyučení nebo SŠ vzdělání technického směru
  • znalost v oboru vstřikování plastů výhodou, ne však podmínkou (vybrané kandidáty bez praxe zaškolíme)
  • zodpovědný a spolehlivý přístup k plnění pracovních povinností
  • dobrý zdravotní stav
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme:

  • nástup možný IHNED
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • nadstandardní motivační platové ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • věrnostní odměny
  • další zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravu, 13. plat, aj.)

"TECHNOLOG"

  • nastavení a seřízení vstřikolisů
  • programování manipulátorů
  • spolupráce s technology a mistrem výroby
  • kontrola efektivity vstřikolisů

Požadujeme:

  • SŠ/SOÚ technického směru
  • znalost v oboru vstřikování plastů
  • praxe v oboru vstřikování plastů 5 let
  • znalost zpracování termoplastů
  • zkušenosti se seřizováním vstřikolisů
  • základní znalost norem kvality (např. TS/16949)
  • samostatnost, technická zručnost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • další zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravu, 13. plat, …)

Žádosti: Vaše žádosti se strukturovaným životopisem, včetně přehledu dosavadní praxe zasílejte na e-mailovou adresu: personalistika@kasko.cz, případně poštou na adresu: KASKO spol. s r.o., Slavkov 82, 687 64  Horní Němčí,tel. 572 613 734

OBECNÍ ÚŘAD

Obec Strání: Obecní úřad Strání
Adresa: Na Kopci 321, 687 65 Strání
IČ: 00 29 13 40
DIČ: CZ 00 29 13 40
ID: 32aba8z
Ústředna: (+420) 572 695 210
E-mail: obec@strani.cz
Web: www.strani.cz

RESTAURACE A PENZION ZÁMEČEK

Náměstí u Zámečku 71, 687 65 Strání
Mgr. Andrea Straussová
Mobil: 777 364 511
Tel.: 572 632 353
E-mail: info@zamecek-strani.cz
Web: www.zamecek-strani.cz

INFOCENTRUM STRÁNÍ

Infocentrum Strání (Mikroregion Bílé Karpaty)
Barbora Macková
Areál ZŠ – půdní vestavba
Rubanice 877, 687 65 Strání
Tel./fax: 572 695 240
E-mail: mic@strani.cz
Tvorba INTERNETOvých stránek