Hlášení rozhlasuZpravodajKontaktyTipy na výletyUbytováníVolný časFirmy a služby

Ve 14. století byla ve Strání farnost, později zanikla a patřila k Nivnici.

V r. 1751 byla zřízena lokálie. 

V r. 1784 byla zřízena kurácie.

V r. 1855 byla kurácie povýšena na farnost. 


 

Ondřej Nevíjel, lokální kaplan 1751 - 1764

narozen  v r. 1711 Kojetín, kooperátor Vlčnov 1742, administrátor Vlčnov 1742, kaplan Uherský Brod 1742 - 1751, lokální kaplan Strání 1751 - 1764, farář Nivnice 1764 - 1768, zemřel 18.8.1768 Nivnice, pohřben do krypty pod kostelm sv. Andělů strážných v Nivnici.

 

Šimon Florik, lokální kaplan 1764 - 1781

narozen 24.10.1709 Lipňany (farnost Tršice), kooperátor Nivnice 1742 - 1747, lokální kaplan Březová u Uherského Brodu 1747 - 1764, lokální kaplan Strání 1764 - 1781, zemřel 23.5.1781 na faře ve Strání, pohřben jako první kněz na hřbitově ve Strání. 

Jan Sarkander Dresser, kooperátor 1778 - 1779

Karel Moser, kooperátor 1779 -1781

 

Jan Sarkander Dresser, lokální kaplan 1781 - 1792

narozen 5.12.1741 Bzenec, kooprátor Koryčany 1767 - 1769, kooperátor Velká nad Veličkou 1769 - 1776, kooperátor Strání 1778 - 1779, lokální kaplan Strání 1781 - 1792, zemřel 5.10.1792 na faře ve Strání, pohřben 8.10.1792 jako druhý kněz na hřbitově ve Strání.  

 

Antonín Felix Bös, administrátor 1792 - 1793

narozen 14.1.1753 Vyškov, kooperátor Drahany 1789 - 1791, kooperátor Nivnice a Korytná 1791 - 1792, kooperátor Starý Hrozenkov 1792, administrátor Strání 1792 - 1793, kooperátor Šumice 1793 - 1795, farář Stará Ves nad Ondřejnicí 1798 - 1813, zemřel 23.5.1813 na faře ve Staré Vsi nad Ondřejnicí, pohřben ve Staré Vsi nad Ondřejnicí. 

 

Štěpán Vybíral, lokální kaplan 1793 - 1808

narozen 24.12.1742 Drahotuše, kooperátor Lomnice 1767 - 1776, kooperátor Šumice 1784 - 1793, lokální kaplan Strání 1793 - 1808, zemřel 27.11.1808 na faře ve Strání, pohřben 29.11.1808 jako třetí kněz na hřbitově ve Strání. 

 

Jan Minařík, administrátor 1808 - 1809

narozen 12.12.1776 Zlín, administrátor Strání 1808 - 1809, administrátor Starý Hrozenkov 1809 - 1810, kooperátor Starý Hrozenkov 1810 - 1813, lokální kaplan Jasenná 1813 - 1815, lokální kaplan Zlámanec 1815 - 1818, zemřel 21.12.1818 Zlámanec, pohřben 23.12.1818 Zlámanec.

 

Josef Hupka, lokální kaplan 1809 - 1821

narozen 5.2.1751 Strážnice, lokální kaplan Bánov 1783 - 1789, farář Zašová 1789 - 1804, administrátor Citov 1808 - 1809, lokální kaplan Strání 1809 - 1821, dne 10.8.1821 odchází na odpočinek do Uherského Hradiště, kde 6.4.1822 zemřel, pohřben 8.4.1822 Uherské Hradiště. 

 

Antonín Frey, lokální kaplan 1821 - 1826

narozen 4.6.1775 Uherský Brod, administrátor Kuželov 1808, lokální kaplan Kuželov 1808 - 1821, lokální kaplan Strání 1821 - 1826, farář Velehrad 1826 - 1828, zemřel 1.7.1828 Velehrad, pohřben 2.7.1828 Velehrad. 

 

Jan Tesař, administrátor 1826

narozen 17.5.1789 Polešovice, kněžské svěcení r.1822 Olomouc, administrátor Strání 1826, kooperátor Boršice u Buchlovic 1826 - 1830, kooperátor Spálov 1830 - 1831, farář Spálov 1831 - 1838, farář Horní Štěpánov 1838 - 1850, farář Derfle (Uherské Hradiště - Sady) 1850 - 1877, v srpnu 1877 odchází na odpočinek do svého rodiště Polešovic, zemřel 13.8.1877 Polešovice, pohřben 16.8.1877 Polešovice.

 

Jan Deutschl, lokální kaplan 1826 - 1847

narozen 29.8.1784 Křelov u Olomouce, kněžské svěcení 1811 Olomouc, kooperátor Boršice u Buchlovic 1812 - 1826, lokální kaplan Strání 1826 - 1847, zemřel 11.8.1847 na faře ve Strání, pohřben 13.8.1847 na hřbitově ve Strání. 

 

Jan Steiger, správce 1847 - 1848

narozen 7.2.1807 Tršice, kněžské svěcení r. 1834, kooperátor Vlachovice 1839 - 1843, kooperátor Brumov 1843 - 1846, farář správce Brumov 1846 - 1847, správce farnosti Strání 1847 - 1848, lokální kaplan Březová u Uherského Brodu 1848 - 1854, farář Březová u Uherského Brodu 1854 - 1860, zemřel 1.7.1860 na faře v Březové u Uherského Brodu, pohřben 3.7.1860 na hřbitově v Březové u Uherského Brodu.

 

Martin Stanislav, lokální kaplan 1848 - 1850

narozen 8.11.1804 Strážnice, kněžské svěcení r. 1827 Olomouc, kooperátor Želechovice 1828 - 1843, lokální kaplan Březová u Uherského Brodu 1848 - 1848, lokální kaplan Strání 1848 - 1850, lokální kaplan Kněždub 1850 - 1853, farář Strážnice 1853 - 1878, zemřel 10.10.1878 fara Strážnice, pohřben 12.10.1878 Strážnice.

 

Antonín Pezold, lokální kaplan 1850 - 1855 

 

Antonín Pezold, farář 1855 - 1857

narozen 3.9.1808 Skalica (SR), kněžské svěcení 1831, kooperátor Velká nad Veličkou 1831 - 1841, administrátor Velká nad Veličkou 1841 - 1846, lokální kaplan Kněždub 1846 - 1850, lokální kaplan Strání 1850 - 1855, v r. 1855 byla kurácie Strání povýšená na farnost a P. Antonín Pezold se stal prvním farářem ve Strání 1855 - 1857, v dubnu 1857 byl na vlastní žádost pensionován, žil a zemřel v Trnavě (SR) v r.1893.

Jakub Vystavěl, výpomocný kněz 1856

 

Jakub Vystavěl, provizor 1856 - 1857

narozen 1.5.1819 Výšovice, kněžské svěcení r.1845 Olomouc, kooperátor Stěbořice 1845 - 1848, kooperátor Litenčice 1848 - 1850, výpomocný kněz Strání 1856, provizor Strání 1856 - 1857. 

 

Leopold Josef Vrbík, administrátor 1857

narozen 15.11.1827 Kroměříž, kněžské svěcení r.1851 Olomouc, kooperátor Šumice 1851 - 1856, administrátor Šumice 1856 - 1857, kooperátor Šumice 1857, administrátor Strání 1857, kooperátor Uherský Brod 1857 - 1858, kaplan Uherský Brod 1858, administrátor Uherský Brod 1858 - 1859, kaplan Uherský Brod 1859 - 1867, farář Šumice 1868 - 1903, emeritní farář Šumice 1903 - 1905, zemřel 20.5.1905 Šumice, pohřben 22.5.1905 na hřbitově v Šumicích. 

 

Josef Schloz, farář 1857 - 1873

narozen 10.1.1804 Červená Voda, kněžské svěcení r. 1830 Olomouc, kooperátor Boršice u Buchlovic 1830 - 1836, kooperátor Újezd u Valašských Klobouk 1836 - 1849, lokální kaplan Zděchov 1849 - 1857, farář Strání 1857 - 1873, zemřel 2.3.1873 na faře ve Strání, pohřben na hřbitově ve Strání. 

 

Josef Bureš, výpomocný kněz z Bánova 1873

narozen 23.8.1843 Stínava, kněžské svěcení 1872, kooperátor Bánov 1872 - 1881, výpomocný kněz ve Strání 1873, administrátor Dolní Němčí 1881, kurát Dolní Němčí 1881 - 1889, farář Dolní Němčí 1889 - 1906, farář Bánov 1906 - 1912.

 

Jindřich Živný, administrátor 1873

 

Inocenc Střelec, farář 1873 - 1896 

narozen 27.8.1839 Dřevohostice, kněžské svěcení 5.7.1866 Olomouc, kooperátor Hroznová Lhota 1866 - 1867, kooperátor Pozlovice 1870 - 1871, kaplan Pozlovice 1871 - 1873, farář Strání 1873 - 1896, zemřel 11.6.1896 na faře ve Strání, pohřben 13.6.1896 na hřbitově ve Strání. 

Josef Zezula, kooperátor 1882

Vilém Hladký, kooperátor 1889

Antonín Machálek, kooperátor 1894 - 1896

 

Augustín Lužný, administrátor 1896

narozen 2.8.1867 Unčovice (farnost Náklo), kněžské svěcení 1893 Olomouc, kooperátor Uherský Brod 1893 - 1896, kooperátor Prakšice 1893, administrátor Strání 1896, kooperátor Velký Ořechov  1896 - 1900, kooperátor Šumice 1900 - 1903, kooperátor Slatinice 1904 - 1906, farář Studená Loučka 1906 - 1920, farář Litultovice 1920 - 1935, emeritní farář Litultovice 1935 - 1938, zemřel 21.12.1938 Litultovice. 

 

Jan Evangelista Jakub Hlačík, farář 1896 - 1898

narozen 25.7.1855 Rychaltice u Příbora, kněžské svěcení 5.7.1880 Olomouc, kooperátor Štramberk 1880 - 1882, administrátor Štramberk 1882, kooperátor Štramberk 1883 - 1889, administrátor Libhošť u Nového Jičína 1884, administrátor Metylovice u Frýdlantu 1889, farář Albrechtice u Rýmařova 1889 - 1896, farář Strání 1896 -  1898, farář Mokré Lazce 1898 - 1903; od r. 1903 žije na odpočinku v Dolním Sklenově (farnost Rychaltice) ve svém domku jako emertiní farář s jurisdikcí vypomáhat v duchovní správě; slouží až do své smrti (při mši sv. 29.6.1925 mu praskl vřed, ale mši sv. dosloužil, byl odvezen domů, kde zaopatřen zemřel); zemřel doma 4.7.1925 v Dolním Sklenově, pohřben byl na hřbitově v Rychalticích.

 

Bedřich Kaláb, kooperátor 1897 - 1898

 

Antonín Otáhal, správce 1898

 

Alois Zlámal, farář 1898 - 1908

narozen 31.5.1865 Dluhonice (farnost Předmostí u Přerova), kněžské svěcení 5.7.1888 Olomouc, kooperátor Laškov 1888 - 1890, kooperátor Bohuslavice u Konice 1890 - 1891, kooperátor Laškov 1891 - 1893, administrátor Laškov 1893, administrátor Komňa 1893, kooperátor Vnorovy 1893 - 1898, administrátor Vnorovy 1898, farář Strání 1898 - 1908, farář Myslejovice 1908 - 1928, farář Spytihněv 1928 - 1933, zemřel 21.3.1933 Spytihněv.

 

Jan Korčian, kooperátor 1898 - 1900

 

Vojtěch Soušek, kooperátor 1900 - 1901

 

Bohumil Bunža, kooperátor 1901 - 1902

narozen 17.3.1887 Bzenec, kněžské svěcení 5.7.1901 Olomouc, kooperátor Strání 1901 - 1902, prefekt v kroměřížském semináři 1902, kaplan Vyškov 1902 - 1912, dómský vikář v Olomouci 1912 - 1918, farář Vyškov 1918 - 1949, dne 11.10.1949 komunisty zatčen a vyslýchán v Olomouci a pak v Praze na Pankráci, zemřel po tvrdých nočních výsleších 17.10.1950 v pankrácké vězeňské nemocnici (zemřel v důsledku otoku mozku, plic a zlomení krční páteře), pohřben ve společném hrobě v Praze - Ďáblicích. 

 

Alois Blaháček, kooperátor 1902 - 1903

narozen 3.9.1877 Postřelmov, kněžské svěcení 1902 Olomouc, kooperátor Strání 1902 - 1903, kooperátor Valašské Klobouky 1903 - 1904, farář Hodslavice 1916 - 1920, 1.4.1928 nastuje jako farář do Branek u Valašského Meziříčí, kde 10.6.1928 zemřel.

 

Emil Sloupský, kooperátor 1904 - 1906

 

Filip Eliáš, kooperátor 1906

 

Alois Jan Vozihnoj, kooperátor 1907 - 1908

 

Alois Jan Vozihnoj, administrátor 1908

 

Stanislav Spáčil, farář 1908 - 1947

narozen 9.12.1867 Přerov, kněžské svěcení 1892 Olomouc, kooperátor Velká nad Veličkou 1892, kooperátor Bohuslavice u Konice 1892 - 1894, kooperátor Krásensko 1894 - 1895, kooperátor Lipov 1895 - 1902, kooperátor Derfle (Sady u Uherského Hradiště) 1902 - 1907, kooperátor Ostrožská Nová Ves 1907, administrátor Horní Němčí 1907, kooperátor Velký Ořechov  1907 - 1908, kooperátor Ostrožská Nová Ves 1908, farář Strání 1908 - 1947, v červenci 1947 odchází na odpočinek k řeholním sestrám dominikánkám do Víceměřic, kde 19.12.1947 zemřel, pohřben 24.12.1947 ve Strání.

 

Alois Jan Vozihnoj (od 4.1.1912 změna jména na Volný), kooprátor 1908 - 1913

narozen 16.6.1883 v Lešné u Valašského Meziříčí, kněžské svěcení 1907, kooperátor Strání 1907 - 1908, administrátor Strání 1908, kooperátor Strání 1908 - 1913, kooperátor Bzenec 1913 - 1915, II. kooperátor Uherský Ostroh 1915 - 1920, v r. 1920 odešel z kněžství, zůstal bydlet v Uherském Ostrohu, kde se oženil.

 

Jan Novotný, kooperátor 1913 - 1923

 

Jan Novotný, kaplan 1923 - 1936

narozen 28.5.1889 Víceměřice (farnost Nezamyslice), kněžské svěcení 5.7.1913 Olomouc, kooperátor Strání 1913 - 1923, provizor Březová u Uherského Brodu 1916 - 1917, administrátor Březová u Uherského Brodu 1917, kaplan Strání 1923 - 1936, farář Želeč 1936 - 1945, zemřel 21.12.1945, pohřben Viceměřice.

 

Bohumil Chytil, kooperátor 1936 - 1942

 

Bohumil Chytil, kaplan 1942 - 1947

 

P. Řehoř Peter OMI, kooperátor 1937 - 1938

 

Bohumil Chytil, provizor 1947

 

Bohumil Chytil, administrátor 1948 - 1949

narozen 19.10.1910 Dobromilice, kněžské svěcení 5.7.1936 Olomouc, kaplan Mistřín 1936, kaplan Starý Hrozenkov 1936, kaplan Strání 1936 - 1947, provizor Strání 1947, administrátor Strání 1947 - 1949, kaplan Bílovice 1949 - 1950, administrátor Horní Lhota 1950 - 1985, zemřel 26.9.1985 nemocnice Zlín, pohřben 3.10.1985 Horní Lhota. 

 

Josef Šimoník, farář 1949 - 1950

narozen 20.1.1910 Nezdenicie, kněžské svěcení 5.7.1936 Olomouc, kaplan Velká Bystřice 1936 - 1939, katecheta Uherský Brod 1939 - 1942, kaplan Nezdenice 1942 - 1944, kaplan Uherský Brod 1944 - 1947, administrátor Uherský Brod 1947 - 1949, farář Strání 1949 - 1951, komunistickým režimem uvězněn 1951 - 1960 (odsouzen na 22 let), bydlí v Nezdenicích a pracuje jako stavební dělník u pozemních staveb Brno 1960 - 1961, pracuje jako dělník v Královopolských strojírnách Brno 1961 - 1973, od r. 1973 bydlí v Popovicích, kde 4.6.1984 zemřel, pohřben 8.6.1984 v Nezdenicích.

 

Leopold Hampl, excurendo administrátor z Březové 1950 - 1951

narozen 14.11.1916 Svinov (farnost Poruba), jáhenské svěcení 23.12.1949 Vratislav, kněžské svěcení na druhý den 24.12.1949 Vratislav, kooprátor Dubicko 1940, administrátor Dubicko 1940 - 1941, administrátor Šubířov  1941 - 1944, farář Šubířov  1944 - 1948, excurendo administrátor Skřipov 1945 - 1948, administrátor Březová u Uherského Brodu 1948 - 1949, farář Březová u Uherského Brodu  1949 - 1954, excurendo administrátor Strání 1950 - 1951, administrátor Velký Ořechov 1954 - 1977, administrátor Blatnice pod Svatým Antonínkem 1977 - 1986, jako důchodce se v r.1986 přestěhoval do sousední vesnice Blatnička a vypomáhá v duchovní správě, od r. 1987 dojíždí z Blatničky do Nové Lhoty, jako její duchovní správce, zemřel 9.1.1995, pohřben 16.1.1995 v Blatničce.

 

Vojtěch Krybus, administrátor 1951 - 1956

narozen 20.2.1919 Těšánky (farnost Zdounky), kněžské svěcení 2.6.1944 Olomouc, kaplan Újezdec u Uherského Brodu 1944 - 1945, kaplan Zlín 1945 - 1946, kaplan Vracov 1946 - 1947, administrátor Vracov 1947 - 1948, kaplan Uheerské Hradiště 1948 - 1951, administrátor Strání 1951 - 1956, administrátor Moravský Písek 1956 - 1959, administrátor Velehrad 1959 - 1969, administrátor Vlkoš u Kyjova 1969 - 1976, administrátor Bzenec 1976 - 1981, zemřel 4.3.1981 v Bzenci, pohřben 11.3.1981 Zdounky.

 

Josef Čechmánek, administrátor 1956 - 1980

narozen 16.5.1915 Spytihněv, kněžské svěcení 5.7.1942 Olomouc, kaplan Brušperk 1942 - 1943, kaplan Slavonín 1943 - 1944, kaplan Veselí nad Moravou 1944 - 1946, kaplan Blatnice pod Svatým Antonínkem 1946 - 1955, kaplan Uherský Brod 1955 - 1956, administrátor Strání 1956 - 1980, duchovní u sester Sv. Kříže ve Štípě u Zlína 1980 - 1988, II. kaplan ve Strážnici s bydlením v Sudoměřicích 1988 - 1991, zemřel 7.7.1991 v nemocnici v Hodoníně, pohřben 12.7.1991 v Sudoměřicích.

 

Jan Vinkler, administrátor 1980 - 1992

rodák z Klokočí (farnost Drahotuše), kněžské svěcení 23.6.1963 Litoměřice, kaplan Zlín 1963 - 1965, kaplan Prostějov u sv. Kříže  1965 - 1969, administrátor Bohuslavice u Konice 1969 - 1978, excurendo administrátor Luká 1971 - 1972, excurendo administrátor Luká 1974 - 1978, administrátor Bystřice pod Hostýnem 1978 - 1980, administrátor Strání 1980 - 1992, farář Morkovice 1992 - 1997, excurendo administrátor Pačlavice 1992 - 1997, excurendo administrátor Prasklice 1992 - 1997, farář Kostelec u Holešova 1997 - doposud, excurendo administrátor Stará Ves u Přerova 1997 - 1998, excurendo administrátor Prusinovice 1998 - 2005.

 

Milan Mičo, farář (od r.1994 studia v Římě) 1992 - 2000

rodák z Hoštejna, kněžské svěcení 30.6.1990 Olomouc, kaplan Krnov 1990 - 1991, excurendo administrátor Lichnov 1990 - 1991, excurendo administrátor Sosnová 1990 - 1991, excurendo administrátor Svobodné Heřmanice 1990 - 1991, excurendo administrátor Zátor 1990 - 1991, kaplan Svitavy 1991 - 1992, excurendo administrátor Hradec nad Svitavou 1991 - 1992, excurendo administrátor Kamenná Horka 1991 - 1992, excurendo administrátor Sklené 1991 - 1992, farář Strání 1992 - 2000, provizor excurendo Březová u Uherského Brodu 1993 - 1994, excurendo administrátor Březová u Uherského Brodu 1994, farář Senice na Hané 2000, farář Tovačov 2000 - 2010, excurendo administrátor Lobodice 2006 - 2010, farář Olšany u Prostějova 2010 - 2012, v r. 2012 odešel z kněžské služby.

 

Jan Turko, administrátor 1994 - 2000

 

Jan Turko, farář 2000 - 2001

rodák z Glubczyce (Polsko), kněžské svěcení 19.6.1993 Olomouc, kaplan Zábřeh na Moravě 1993 - 1994, excurendo administrátor Hynčina  1993 - 1994, excurendo administrátor Maletín 1993 - 1994, excurendo administrátor Mírov 1993 - 1994, administrátor Strání 1994 - 2000, farář Strání 2000 - 2001, farář Jevíčko 2001 - 2010, excurendo administrátor Chornice 2001 - 2010, excurendo administrátor Křenov 2001 - 2010, farář Uherské Hradiště 2010 - 2016, farář Kněždub 2016 - doposud.

 

Jan Kornek, kaplan 1994 - 1996

rodák z  Folwarku (Polsko), pastorační asistent Kyjov 1992 - 1993, kněžské svěcení 19.6.1993 Olomouc, kaplan Místek 1993 - 1994, kaplan Strání 1994 - 1996, excurendo administrátor Březová u Uherského Brodu 1994 - 1996, provizor excurendo Horní Němčí 1994 - 1995, provizor excurendo Dolní Němčí 1994 - 1995, excurendo administrátor Horní Němčí 1995 - 1996, administrátor Březová u Uherského Brodu 1996 - 1998, excurendo administrátor Horní Němčí 1996 - 1998, kaplan Březová u Uherského Brodu 1998 - 2001, farář Březová u Uherského Brodu 2001 - 2005, farář Dub nad Moravou  2005 - doposud, excurendo administrátor Charváty 2005 - doposud.

 

Jan Hrudík, administrátor 2001 - 2007

 

Jan Hrudík, farář 2007 - 2016

rodák z Holešova, jáhenské svěcení 1.7.1998 Olomouc, jáhen Přerov 1998 - 1999, kněžské svěcení 26.9.1999 Olomouc, kaplan Valašské Klobouky 1999 - 2000, kaplan Luhačovice 2000 - 2001, administrátor Strání 2001 - 2007, farář Strání 2007 - 2016, excurendo administrátor Březová u Uherského Brodu 2009 - 2010, farář Bystřice pod Hostýnem 2016 - doposud, excurendo administrátor Vítonice 2016 - doposud.

 

Jan Surowczyk, administrátor 2016 - doposud

rodák z Lipnica Wielka (Polsko), vstoupil do řádu františkánů, jáhenské svěcení 1987 Kalwaria Zebrzydowská (PL), kněžské svěcení 11.6.1988 Kalwaria Zebrzydowská (PL), kaplan Przeworsk (PL)  kaplan Lezajsk (PL) vikář kláštera Bratislava (SR) 1993 - 1997, kaplan Rzeszow (PL) 1997 - 1999, představený kláštera Prešov (SR) 1999 - 2003, představený kláštera Hlohovec (SR) 2003 - 2005,, farář a představený kláštera Warta (PL), kaplan Vsetín 2008 - 2009, excurendo kaplan Pozděchov 2008 - 2009, administrátor Francova Lhota 2009 - 2014, v r.2010 inkardinován do olomoucké arcidiecéze, administrátor Rataje u Kroměříže, excurendo administrátor Zlobice a Počenice 2014 - 2015, sabatický rok mimo kněžskou službu 2015 - 2016 - práce v hnuti PRO- LIFE  v Anglicku a Irsku, administrátor Strání 2016 - doposud. 

OBECNÍ ÚŘAD

Obec Strání: Obecní úřad Strání
Adresa: Na Kopci 321, 687 65 Strání
IČ: 00 29 13 40
DIČ: CZ 00 29 13 40
ID: 32aba8z
Ústředna: (+420) 572 695 210
E-mail: obec@strani.cz
Web: www.strani.cz

RESTAURACE A PENZION ZÁMEČEK

Náměstí u Zámečku 71, 687 65 Strání
Mgr. Andrea Straussová
Mobil: 777 364 511
Tel.: 572 632 353
E-mail: info@zamecek-strani.cz
Web: www.zamecek-strani.cz

INFOCENTRUM STRÁNÍ

Infocentrum Strání (Mikroregion Bílé Karpaty)
Barbora Macková
Areál ZŠ – půdní vestavba
Rubanice 877, 687 65 Strání
Tel./fax: 572 695 240
E-mail: mic@strani.cz
Web: www.strani.cz
Tvorba INTERNETOvých stránek